Маслопреси гарячого пресування

Технологія «Гаряче пресування»

Маслопреси гарячого пресуванняМаслопреси (Технологія гарячого пресування) - обладнання для виробництва рослинної олії являє собою двовальний шнековий прес-екструдер, призначений для одночасного подрібнення і нагріву необрушенние насіння олійних культур з безперервним стисненням цієї маси і розділенням її на рослинне масло і макуху.

 

 

Технічні характеристики маслопресса марки УЕП

Показник Од. вим УЕП-100 УЕП-150 УЕП-250 УЕП-450 Примітка
Продуктивність кг / год 100-110 150-170 220-250 400-450 По насінню соняшнику
Олійність макухи % 8-10 10-12 12-14 12-14
Споживана потужність кВт 9 15 21 29 Встановлена
Габарити: довжина мм 1 600 2500 2500 +2750
ширина мм 600 600 600 600
висота мм 1100 1100 1100 1 200
Вага кг 450 650 950 1500
Параметри електромережі 3 ф, 380 В
Сировина для переробки Соняшник, ріпак, соя, горіхи, льон, розторопша, гарбуз і ін. Кондиція сировини: складська
Продукти переробки Рослинна олія, макуха в гранулах Відходи відсутні
Режим роботи Безперервний
Обслуговування Один
Технологічний процес Подрібнення і пресування насіння з електропідігрівом

ГАРАНТІЯ НА МАСЛОПРЕС
1 РІК Гарантії

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

МАСЛОПРЕС СЕРТИФІКОВАНО
УкрЦСМ

НАСІННЯ ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР, ПЕРЕРОБЛЯЮТЬ НА МАСЛОПРЕССАХ

Для переробки придатні насіння практично всіх олійних культур (соняшник, ріпак, бавовна, кукурудзяні зародки, коноплі, льон, рижик, редька, рицина, гарбуз, гірчиця, мак, арахіс, і т.д.) з олійністю не нижче 15%, доведені до складської кондиції (середньої сухості, очищені від бур'янів домішок).

РОБОТА МАСЛОПРЕССА ПРИ ВИРОБНИЦТВА РОСЛИННОГО МАСЛА

Необрушене (тобто зі складу без попередньої підготовки) насіння олійних культур завантажуються в бункер маслопресса. Звідти самопливом вони надходять в робочу зону цього прес-екструдера, де насіння олійних культур подрібнюються, піддаються тепловій обробці і стискаються. Віджимається рослинне масло через щілини маслопресса стікає в піддон. У прес-екструдері цей процес відбувається безперервно у міру просування цієї маси насіння олійних культур в робочій зоні. Наприкінці робочої зони маслопресса подрібнені і віджаті насіння олійних культур виходять через технологічні отвори прес-екструдера у виді гранульованої макухи.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ МАСЛОПРЕССА ПРИ ВИРОБНИЦТВІ РОСЛИННІ ОЛІЇ З НАСІННЯ ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР.

Низькі температури і малі тиску в робочій зоні маслопресса дозволяють отримати з насіння олійних культур високоякісну харчову олію і поживний кормової макуха для худоби, свиней та птиці. З якісних насіння олійних культур на маслопресса виробляється рослинне масло вищого сорту нерафінована, відповідне ГОСТ 1129-93. У рослинному маслі збережені високі вітамінні властивості, воно має світлий, властивий переробляється олійній культурі колір, не піниться при приготуванні їжі, довго зберігається, не вимагає глибокої рафінації.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ МАСЛОПРЕССА ПРИ ВИРОБНИЦТВІ РОСЛИННОЇ ОЛІЇ З НАСІННЯ ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР.

Малі габарити і вага прес-екструдера, а також наявність єдиної несучої рами, дозволяє використовувати це обладнання як для стаціонарного монтажу в приміщенні, так і для влаштування пересувної переробної ділянки (на кузові причепа, шасі та ін.). Наявність примусового електронагріву продовжує термін служби прес-екструдера і забезпечує можливість його роботи в зимовий період. Вживаний в робочій зоні маслопресса для подрібнення насіння олійних культур метод розтирання замість традиційного розплющування, дозволяє досягти глибокого руйнування клітинної структури олійного насіння і підвищити вихід харчового рослинного масла. Відсутня необхідність у використанні допоміжного обладнання для підготовки насіння олійних культур (семенорушка, насіннєвійки, вальці, жаровня). Малі габарити прес-екструдера дозволяють влаштувати переробний ділянку в невеликих приміщеннях або на відкритій території, максимально наблизивши ділянку до місця зберігання насіння олійних культур. Маслопресс- простий в експлуатації і не вимагає підготовки кваліфікованого персоналу.

Наявність двох робочих валів є унікальною особливістю маслопресса, що дозволяє досягти більш глибокого руйнування клітинної структури насіння з підвищенням виходу олії при малих тисках і температурах, що в кілька разів продовжує термін служби робочої зони, збільшує надійність і різко знижує експлуатаційні витрати.