Питання та відповіді

Терміни поставки маслопресів?
Які умови відвантаження, доставки маслопресів?
Які особливості відвантаження маслопресів?
Чи потребує маслопресс монтаж і налагодження на місці експлуатації заводськими фахівцями?
Який гарантійний термін на маслопресс?

Терміни поставки маслопресів?

Процес виготовлення і продажу маслопресів беспреривен. Як правило, якщо на момент оплати на складі є обладнання, то відпустку проводиться "день в день" після надходження оплати на розрахунковий рахунок, якщо ні - то після оплати 60% максимум через 5 робочих днів. Але на протязі року є період пікового попиту на обладнання - з другої половини серпня по середину грудня. У цей період терміни виконання замовлення можуть розтягнуться до двох-трьох тижнів після передоплати 60%. Покупці від трьох одиниць обладнання - без черги. У разі великої партії устаткування терміни обмовляються.

Які умови відвантаження, доставки маслопресів?

Доставка по Україні - самовивіз. Можлива доставка нашим транспортом, що обмовляється. У разі доставки за територію України, Замовник бере на себе митні витрати, оформлення та відвантаження або ж ми вирішуємо ці питання за домовленістю. У нас є досвід оформлення і відвантаження маслопресів як до Європи (Франція, Бельгія, Німеччина, Швейцарія, Сербія), так і в країни СНД і колишнього СРСР (Росия, Грузія, Азербайджан, Узбекистан).

Які особливості відвантаження маслопресів?

На відвантаження маслопресів Замовник повинен привезти з собою 25-40 КГ (мішок) насіння олійної культури, яку він припускає переробляти (соняшник, ріпак і т.д.) на кожен відвантажується маслопресс. Хоча експлуатаційна інструкція випісанностью дуже ретельно, бажано, щоб при відвантаженні присутній майбутній експлуатаційний персонал. На привезених насінні виробляється прикатування маслопресса і одночасно навчання персоналу. У разі відсутності насіння ми можемо виробити накочення на власних, але це необхідно обов'язково обумовити.

Чи потребує маслопресс монтаж і налагодження на місці експлуатації заводськими фахівцями?

Ні не вимагає. Це закінчений виріб яке необхідно тільки підключити до джерела електроенергії (припустимо, як телевізор). Ми рекомендуємо підключати кабелем з мідними жилами перерізом 8 кв.мм, що зробить будь-який професійний електрик. Такий перетин мінімізує падіння напруги на вводі. Не забудьте заземлити маслопресс. В якості підставки наші Замовники використовують найчастіше стандартний фундаментний блок 2400х600х400, або частини такого блоку, що загальнодоступно.

Який гарантійний термін на маслопресс?

Гарантійний термін - 1 рік. Звертаємо Вашу увагу, що це найбільший гарантійний термін на просторах СНД на аналогічне обладнання. Так як виняткової особливістю обладнання є конструкція з двома валами плюс електропідігрів (для пресів з технологією гарячого пресування), а також конструкція преса з одним валом, який забезпечує шестиступінчастий віджим олії (для пресів з технологією холодного пресування), це забезпечує низькі навантаження на механічні вузли і щадний режим експлуатації маслопресів, низькі температури в робочій зоні і, в підсумку, економію експлуатаційних витрат. Отримане масло прийнято називати сиродавленним. У традиційних ж маслопресса робоча температура досягається за рахунок сил тертя-тиску і, в підсумку, через кожні 20-25 тонн переробленої сировини необхідно міняти швидкозношувані деталі-вихідний шнек, матрицю, що - недешево.