Преса для холодного віджиму олії купити

Преса для холодного віджиму олії купитиХолодне пресування — технологія отримання рослинних масел з насіння, яка має ряд переваг. Віджимання без нагріву сировини (насіння) дозволяє отримати на виході масло високої якості. В такому маслі збережено максимальну кількість всіх корисних речовин, в тому числі і вітамінів, які при високих температурах миттєво гинуть. Преса для холодного віджиму олії купити буде корисно тим підприємствам, які планують виробляти високоякісну харчову олію. Асортимент такого обладнання досить різноманітний. В Україні за хорошою ціною можна купити преса для холодного віджиму олії з різними показниками продуктивності, працездатності, зносостійкості.

Бажаючі купити преса для холодного віджиму олії напевно знають, що всі процеси в такій установці відбуваються при температурі не вище п'ятдесяти градусів. Завдяки такому низькому температурному режиму виходить масло з найкращими характеристиками щодо корисності та натуральності. Продукцію, отриману при використанні преса для холодного віджиму олії, купити забажають не тільки підприємства харчової промисловості, а й фармацевти. Масло, отримане методом холодного пресування, відмінно зберігає всі свої найкращі якості, а тому може бути використане для потреб підприємств фармацевтичної промисловості.

Відмінні преса для холодного віджиму олії купити можна в українському науково-виробничому підприємстві «УКРЕКСПО-ПРОЦЕС».

Устаткування наше відмінно показує себе в процесі експлуатації, відрізняється високою працездатністю і довговічністю. Наші преса для холодного віджиму олії (купити можна вже сьогодні) дуже прості і зручні в обслуговуванні. Для контролю роботи преса досить одного оператора.