Купити маслопрес шнековий

Купити маслопрес шнековийМаслопресс шнековий - це спеціальне обладнання, призначене для виробництва олії. Купити маслопрес шнековий можна не тільки для отримання соняшникової олії. Для переробки підходять практично всі види олійних культур.
Купити маслопрес шнековий - вигідне рішення, оскільки процес виробництва рослинного масла на даному обладнанні - безвідходний. Віджаті насіння, звані макухою, служать живильним харчовою добавкою для сільськогосподарських тварин. Тому маслопресс - це подвійна вигода.

Якщо Ви хочете купити маслопрес шнековий, то кращу пропозицію готова зробити наша компанія.

Ми виробляємо маслопреси, що представляють собою надійне, ефективне і просте в експлуатації обладнання. Монтаж маслопресса можна проводити самостійно, так як даний процес має на увазі під собою лише підключення його до джерела електроенергії і заземлення. Гарантія на наші маслопреси становить 1 рік.
Якщо Ви вирішили купити маслопрес шнековий, то пам'ятайте, що найбільший попит на нього припадає на серпень-грудень. Замовляючи обладнання в цей період, можливо доведеться трохи почекати з отриманням замовлення. Тому краще купити маслопрес шнековий завчасно, щоб до потрібного моменту устаткування можна було запустити у виробництво.
Компанія «УкрЕкспо-процес» пропонує також зручні форму і способи оплати. Ми завжди йдемо назустріч Клієнту, пропонуємо оптимальні варіанти і лояльні ціни.
Купити маслопрес шнековий якісний, недорогий і з довгим терміном експлуатації завжди можна у нас.