Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрекспо-Процес» засновано в 1991 році і є учасником більшості всеукраїнських та регіональних виставок і семінарів сільськогосподарського напрямку.

Ми виробляємо обладнання для переробки олійних культур (одержання харчових а також технічних масел з насіння ріпаку, соняшнику, соєвого екструдату, амаранту, чорного тмину, гарбузового насіння та інших олійних культур методом холодного пресування (температура в робочій зоні до 60ºC). 

Устаткування відрізняється простотою в обслуговуванні, невеликими габаритами і високою продуктивністю. Олія, що отримується з наших маслопресів, використовується як в харчових цілях (соняшникова, гарбузова, соєва олія та ін.), так і для подальшого виробництва біодизеля (ріпакова олія), а також у фармацевтичній галузі (олія з насіння чорного тмину, амарантова олія та інші). 

Ви можете звернутись за первинною косультацією до наших спеціалістів. Ми розробляємо проекти цехів по виробництву олії різної продуктивності та забезпечуємо наших клієнтів усім необхідним обладнанням.Переробка сої

Виробництво соняшникової олії на
маслопресах серії ПХП з подальшою
фільтрацією/виробництвом олії