Преса для соняшникової олії

Преса для соняшникової оліїСоняшникова олія — продукт, який дуже поважають і цінують жителі України. Без нього мало хто з наших громадян взагалі може уявити своє життя. Виробництвом цього продукту займається досить багато підприємств. Для видобутку олії з насіння вони використовують спеціальне обладнання. Це можуть бути преса для соняшникової олії, що працюють по гарячій або холодній технології. Незалежно від технологічних особливостей таке обладнання дозволяє отримувати на виході масло гідного рівня якості. Преса холодного пресування трохи делікатніше впливають на сировину і готовий продукт. У таких пресах видобуток масла здійснюється в відносно низькому температурному режимі. Продукт виходить більш цілісним, зберігає більше корисних речовин, зокрема вітамінів. Преса для соняшникової олії ХП (холодного пресування) використовують тоді, коли вимоги до продукту дуже високі, наприклад, коли масло потрібно для використання у фармацевтиці. Проте, «гарячі» преса для виготовлення соняшникової олії теж відмінно підходять і, до того ж, користуються великою популярністю. Такі преса для соняшникової олії дозволяють отримувати продукцію з відмінними характеристиками. Масло, здобуте на такому пресі, відмінно підходить для використання в кулінарії. Воно не піниться на сковороді, довго зберігається навіть без глибокої рафінації.

Для покупки преса для соняшникової олії звертатися слід на підприємство «УКРЕКСПО-ПРОЦЕС». Тут можна купити преса різних видів і продуктивності.

Всі преса для соняшникової олії від «УКРЕКСПО-ПРОЦЕС» відрізняються поліпшеною працездатністю. Вони сконструйовані таким чином, що відмінно справляються навіть з безперервною (цілодобовою) роботою. А ще вони прості в обслуговуванні і використанні.